SERVERY

VPS

Virtuální privátní server je samostatný vyhrazený prostor fyzického serveru. Služba vyplňuje prostor mezi běžným webhostingem a serverhostingem.

VirtualBox

VirtuaBox je virtualní privatní server, na kterém mužete provozovat jakýkoliv operační system. Virtualbox má vzdálenou plochu a DVD-ROM pro jednodušší správu serveru.

SSD VPS

SSD Virtuální privátní server je samostatný vyhrazený prostor fyzického serveru. Služba vyplňuje prostor mezi běžným webhostingem a serverhostingem.

SSD VirtualBox

SSD VirtuaBox je virtualní privatní server, na kterém mužete provozovat jakýkoliv operační system. Virtualbox má vzdálenou plochu a DVD-ROM pro jednodušší správu serveru.

BladeServer

BladeServer nebo-li žiletka je server, který je maximálně zmenšen. Jeho vnitřní design bývá “cable-less”(bez kabelu), který by byl jen objektem potenciálního problému v budoucnu a také překážkou v proudění vzduchu.

MicroServer

Microservery jsou velmi malé, tiché a dostatečně výkonné fyzické servery umístěné do společné klece /chasis/, které jsou určeny obvykle pro využití pro malé a střední podniky anebo pro specifické technologické účely.