HOSTING

WebHosting

Webhosting nabízíme jen na bezpečné platforme Linux. Všechny programy obsahují podporu PHP, JSP a ASP skiptů. K programům dostanete zdarma SSL certifikát.

ResellerHosting

Tento program je vhodný pro ty, kteří si přejí prodávat kvalitní hostingové služby vlastním klientům. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat více domén.

MultiHosting

Tento program je vhodný pro ty, kteří mají stovky až tisíce domén. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat stovky domén.

SSD WebHosting

SSD webhosting nabízíme jen na bezpečné platforme Linux. Všechny programy obsahují podporu PHP, JSP a ASP skiptů. K programům dostanete zdarma SSL certifikat.

SSD MultiHosting

Tento SSD program je vhodný pro ty, kteří mají stovky až tisíce domén. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat stovky domén.