HOSTING

WebHosting

Webhosting nabízíme jen na bezpečné platforme Linux. Všechny programy obsahují podporu PHP, JSP a ASP skiptů. K placeným programům dostanete zdarma aplikaci EasyWeb, ve které si můžete vytvořit vlastní web na pár kliknutí.

ResellerHosting

Tento program je vhodný pro ty, kteří si přejí prodávat kvalitní hostingové služby vlastním klientům. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat více domén.

MultiHosting

Tento program je vhodný pro ty, kteří mají stovky až tisíce domén. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat stovky domén.

SSD WebHosting

SSD webhosting nabízíme jen na bezpečné platforme Linux. Všechny programy obsahují podporu PHP, JSP a ASP skiptů. K placeným programům dostanete zdarma aplikaci EasyWeb, ve které si můžete vytvořit vlastní web na pár kliknutí.

SSD MultiHosting

Tento SSD program je vhodný pro ty, kteří mají stovky až tisíce domén. Je to perfektní řešení pro Web designéry a vývojáře, prodejce webhostingu, Internetové konzultanty, a každého jednotlivce i firmu, kteří potřebují udržovat stovky domén.